Kontakt

Jesteśmy tutaj, by ułatwić Ci planowanie idealnego wypoczynku. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swój pobyt, wybrać zabiegi wellness, czy po prostu porozmawiać o możliwościach, jakie oferujemy. Nasz zespół z entuzjazmem odpowie na wszystkie pytania i pomoże dostosować ofertę do Twoich osobistych potrzeb. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem – nie wahaj się z nami skontaktować

Napisz do nas

Imię i nazwisko*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Adres

Akces Medical FIT&SPA
ul. Piastowska 5
78-131 Dźwirzyno/Kołobrzeg

Recepcja

recepcja@puh-akces.pl ,marketing@puh-akces.pl
tel. +48 94 358 54 81
tel. +48 94 358 50 13
tel.+ 48 663 213 211
tel. +48 609 520 709

Jak do nas dojechać?

GPS: N 54.159210   E 15.406389

Dojazd PKP, PKS do Kołobrzegu, następnie 12 km autobusem PKS lub busem linii prywatnej w kierunku Trzebiatowa i Mrzeżyna przez Grzybowo. Akces Medical Spa położony jest w centrum Dźwirzyna pomiędzy pocztą a kościołem (wejście boczne do ośrodka od ulicy Wyzwolenia).

SAMOCHODEM do Kołobrzegu od strony Koszalina, Białogardu, Szczecina ( ze Szczecina także możliwość dojazdu od strony miejscowości Mrzeżyno): w Kołobrzegu z ronda na ul. Koszalińskiej, należy jechać w kierunku centrum. Następnie po dojechaniu do ronda przy ul. Trzebiatowskiej kierować się w kierunku Dźwirzyna. Akces Medical Spa położony jest w centrum Dźwirzyna pomiędzy pocztą a kościołem (wejście do obiektu od ulicy Wyzwolenia).

By ominąć centrum Kołobrzegu należy: Z trasy A6 zjazd Kołobrzeg-Zachód. Dojeżdżając do Kołobrzegu przez miejscowość Zieleniewo dojechać ulicą 6 dywizji Piechoty do cmentarza w Kołobrzegu. Następnie skręcić w lewo w ulicę Świętego Wojciecha i dojechać do ulicy Starynowskiej. Skręcić w prawo dojechać do ronda. Na rondzie trzeci zjazd w kierunku Grzybowa/Dźwirzyna. Akces Medical Spa położony jest w centrum Dźwirzyna pomiędzy pocztą a kościołem (wejście do obiektu od ulicy Wyzwolenia).

Uwaga: w Dźwirzynie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40km/h.

SAMOLOTEM – Port lotniczy Goleniów jest oddalony zaledwie o godzinę drogi od Kołobrzegu.