Dieta

Pobyt z dietą

Jak wielu z nas próbowało różnego rodzaju diet, starało się zmienić nawyki żywieniowe, wyeliminować konkretne produkty? Dla większości dieta to ogromna katorga, straszna męka i droga, na końcu której nie widać żadnych efektów, a jedynie tylko niechciany efekt jojo. Cóż więc zrobić? Jak postępować? Jakie triki stosować, by oczyścić organizm, nabrać sił i stworzyć sobie szansę na zdrowe życie i piękną sylwetkę?
Sprawdź wybierając już dziś jeden z proponowanych przez nas PROGRAMÓW DIET!

dieta warzywno owocowa

Dieta warzywno-owocowa

Dieta warzywno- owocowa powinna być przez każdego stosowana przynajmniej raz do roku, by oczyścić organizm, pozbyć się toksyn, nabrać sił, wigoru i chęci do życia. Udowodniono, że ta właśnie dieta oczyszczająca, wpłynęła leczniczo na blisko sześćdziesiąt różnorodnych schorzeń. To jednak, o czym warto, a dokładniej należy pamiętać to fakt, że powinna być stosowana pod okiem lekarza do sześciu tygodni.

szczegóły Rezerwacja

Indywidualna dieta odchudzająca

Nasza dieta odchudzająca to gwarancja spadku wagi, odzyskania energii oraz poprawy samopoczucia. Korzystnie wpływa na profilaktykę chorób cywilizacyjnych, tj.: cukrzyca, otyłość, choroby układu krążenia. Dzięki posiłkom odpowiednio skomponowanym, bogatym w błonnik i witaminy, poprawia się metabolizm co powoduje łatwiejsze spalanie tłuszczu przez nasz organizm.

szczegóły Rezerwacja
dieta odchudzajaca
dieta przeciwnowotworowa

Dieta przeciwnowotworowa

W dzisiejszych czasach, największą umieralność wywołują choroby nowotworowe. Rozwijając się w organizmie, obejmują nad nim całkowitą kontrolę. Walcząc z nim, jeszcze bardziej wywołujemy w nim niechcianą agresję. Czy można więc w jakiś sposób zapobiec powstawaniu tego złośliwego zabójcy? Czy poprzez stosowanie diety, można przeciwdziałać powstawaniu raka?

szczegóły Rezerwacja

Głodówka zdrowotna

Głodówka zdrowotna jest bardzo efektywną formą uruchamiania procesów regenerujących i ozdrowieńczych organizmu. Proces ten przebiega szybciej niż w diecie warzywno-owocowej. W trakcie głodówki zdrowotnej organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne, odżywia się złogami, obumarłymi lub chorymi komórkami, zużywa zgromadzone zapasy tłuszczu. Dzięki temu organizm pozbywa się wszystkiego, co jest zbędne, zatruwa go, obciąża układy wewnętrzne i niejednokrotnie prowadzi do wielu chorób.

szczegóły Rezerwacja
glodowka zdrowotna

Diagnostyka

Badania laboratoryjne bez wychodzenia z obiektu. Wygodnie, szybko i kompleksowo.

analiza ciala

Analiza składu masy ciała metodą bioimpedancji

Jakiej kondycji znajduje się nasz organizm? Jakie jest jego dzienne zapotrzebowanie energetyczne? Co możemy zrobić, by struktura budowy naszego organizmu była jak najlepsza? Na te i inne pytania odpowie nam dietetyk, przeprowadzając analizę ciała metodą bioimpedancji.

Test na nietolerancję pokarmową

Wykonujemy testy na nietolerancję pokarmową (46 alergenów pokarmowych). Test bada 46 produktów spożywczych określając, które z nich są niekorzystne dla naszego organizmu.

test nietolerancja pokarmowa